Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maestro87

    őstag

    válasz Williamgrant #931 üzenetére

    Nem direktbe kell megküldeni nekik az e-mail-t, hanem ide írsz és válaszolni már e-mail-ben fogsz! Itt is figyelmen kívül hagyhatják, de akkor elküldöd újra a kérelmet, míg nem válaszol egy normális ügyfélszolgálatos.

    Amúgy meg nem tudom mit mérgelődsz, három nap alatt megkaptad a refund-ot az írásos kapcsolatfelvétel után.
    Felőlem továbbra is használd a refund gombot, de akkor ne csodálkozz hogy néha késik a refund, ugyanis vagy elfogadják a kérelmedet vagy nem. Jelen esetben valaki úgy döntött, hogy nem fogadja el. Ennyi. Be lehet nyújtani újra.
    A törlés sem feltétlenül trükközés céljából történt...

    Ha te csak idegeskedsz minden apróságon, akkor lehet nem neked való a külföldről történő rendelés. :N
    Ha én minden megadott szállítási határidőn belül meg nem érkező csomagra refund-ot kértem volna, már rég kitiltottak volna mindenhonnan.... Olyan ember meg még nagyon nem volt itt a fórumon, aki ne kapta volna vissza a pénzét egy meg nem érkezett csomagra. :U

    (#932) Lackooo84: Csak nehogy egyszer majd a refund gomb után a bann gombra is rákattintsanak. ;] Mert megtehetik ha már nagyon a bögyükben vagy... de a paypal is... :U Szóval csak óvatosan, tudni kell mindig hol a határ.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák