Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ghostie

    tag

    Sziasztok,

    A véleményeteket és tapasztalatotokat szeretném kérni. A Banggood évfordulós akciójában snap-upon vettem $130-ért féláron egy Teclast tabletet. A tablet megkérdezett, viszont probléma van vele, az akkumlátor töltöttségének csökkenésével először képernyő problémák majd teljes instabilitás következik be.

    A hibáról videókat készítettem, elküldtem a Banggoodnak, akik el is ismerték a problémát és azt javasolták hogy próbáljam meg magyarországi szervízben javattatni a készüléket és megtérítik a költségeit.
    Nem vagyok biztos benne, hogy ez jó megoldás lenne, mivel nem is biztos hogy találnék olyan szervizet ahol foglalkoznának vele (találtam olyan helyet ahol vállalnak Teclast javítást, de csak a náluk vásárolt eszközökre)

    Milyen lehetőségek lehetnek ha nem fogadom el az ajánlatot? Nekem az lenne a célom, hogy egy kifogástalan állapotú tabletem legyen a pénzvisszatérítést nem szeretném mivel ezen az áron nem tudok másikat venni.
    Szóval leginkább a teljes csere lenne a legjobb vagy esetleg kinti javítás. Elérhető ez a Banggoodnál?

    Köszönöm

Új hozzászólás Aktív témák