Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dalee

    aktív tag

    Pár ABS+ csúnya nyomtatás után @JulianSinulf javaslatára kibontottam a hozzá adott PLA-t és kinyomtattam a Bambu teszt kockát, hát MK3S-en még nem nyomtattam ilyen szépet, pedig az is szépen nyomtat. A rétegvastagság 0.2, de nem látszanak a rétegek, pedig a kockát az oldalára fektetve fotóztam (bár itt eléggé rossz a képminőség):

    +A nyomtatási idő 7+29 perc. Kíváncsiságból leszeleteltem prusa-ra is, az beállítástól függően kb. 1 óra 20 perc alatt lenne késsz.

    Viszont az AMS nem tudta visszahúzni a filamentet, mindenféle hibát kiírt a nyomtató, hogy eltömődött a fej, szorul a fila. Leállítottam a nyomtatást (már úgyis kész volt a kocka, csak a szálat nem tudta visszahúzni). Felmelegítettem a 260-ra a fejet, illetve igazítottam a spool-on. Valamelyik megoldotta a problémát, mer ekkor símán visszatekerte az AMS.

    Most próbálom belőni az ABS-t, hogy hasonló eredményt kapjak. Szárítom még az éjjel, és szerintetek nagyobb hőfok, kisebb külső fal sebességgel nyomtassam, hogy ne legyen olyan csíkos mint a kapszula adapter (#418) ?

Új hozzászólás Aktív témák