Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunork

    veterán

    válasz kisÁdi #5864 üzenetére

    Szia!

    A sorrend pontos. Az árak is kb.
    GTX460 vs GTX550Ti:
    Abszolút műszaki szemmel: GTX550Ti jóval kevesebb áramot eszik, tehát nem kell alá brutál tápegység. Memory bandwith és pixel rate esetében a GTX550Ti a jobb, Texel rate esetében a GTX460. OpenGL támogatása a GTx550Ti-nek jobb.
    Szintetikus tesztek alapján a GTX460 gyorsabb, köszönhetően a 256 bites adatbusznak, a GTX550TI csak 192 bites.
    Viszont újabb fejlesztés, nem annyira áramfaló, és vannak jó kártyák, gyárilag tuningoltak, OC verziók, pl, Gigabyte, melyek csendesek, gyorsak, nem izzanak. :) (ilyen az enyém is... :K )
    De ha van kereted, egyértelműen GTX560!!!
    Szerintem!

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • zolee5016

    őstag

    válasz kisÁdi #5864 üzenetére

    Ha ez neked segít at én példám! Március táján ugyanezen problémám volt 460vs550?Minden tesztet átnéztem és több helyen is "zsákutcának" titulálták az 550-et azt nem részletezném most hogy miért de ha átnézed őket itt a PH-n is van teszt, gyorsan rájössz(ár/érték/ Én a 460 gtx mellett döntöttem.Most október van a 460 nemhogy tartja az árát még drágább is lett (min+15%) az 550 meg esik lefele.Kell ennél több magyarázat a 460 mellett?Szerintem ha 30k körül gondolkodsz akkor 768-as gtx460 ha 40k-körül 1gb gtx 460 És mindig jobb választás mint egy 550! Mielőtt bárki nekem esne SAJÁT véleményem! (Nekem annyira bejött a 460 hogy már kettő van sli-be)

    [ Szerkesztve ]

    Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

Új hozzászólás Aktív témák