Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Redneck

    veterán

    válasz madmaxxx #17958 üzenetére

    Mert nem reális árakon mennek sokszor itt ph-n hardverek :( Emberfüggő természetesen, ez nem a ph hibája.

    Elmesélem hogy jártam: 28k-ért vettem (volna) GTX 460at 1GB-osat extreme digital garanciával. MSI Cyclone hűtős verzió.

    Sajnos a volna az a rosszabbik volna.... Mert meg is vettem a srác korrektnek tűnt, lepapíroztuk, elhoztam haza és itt ért a nagy meglepetés. GPU-Z: GTX 460 SE... Jött is egyből az omfg meg a miamadafakavan magyar megfelelője. Felhívtam a srácot, mondta hogy ő nem igazán ért hozzá ő GTX 460-ként vette. A dobozon is ez szerepel, serial number szerint is az a kártya van benne ami rá van írva. Valahol a betűrengetegben be van rejtve hogy SE a vonalkódján... Ez elég meglepő számomra, az MSI oldalán SE megjelölés jól láthatóan fel van tüntetve a dobozon. Ezen természetesen sehol, a doboz hátulján a GPUnál GTX 460 van írva. Figyelmetlen voltam (5 nap 12 órázás után nem meglepő). Alszom rá egyet de ez az ár így nem szimpatikus egy jóval gyengébb kártyáért. Sajnos nem engedhetem meg magamnak hogy csak úgy csereberéljem az alkatrészeket, pláne hogy be is ruháztam egy BF3-ba mellé. Azt nemsokára kipróbálom milyen vele de nagyon keserű a szájízem. Adás-vételire egyébként GTX 460-at írtunk, szériaszámmal.

    Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Új hozzászólás Aktív témák