Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ungikeey

    csendes tag

    Üdvözletem

    Kissé értelmetlen lesz a hibaleírásom de azért megpróbálkozom vele ... Tehát van egy 8800 GTS kártyám , nem tudom pontosan ,hogy milyen hőmérsékletet kellene produkálnia alap esetben de ez ha semmit nem csinálok 55 fokos ... Eddig működött vele minden játék közepes néha néha fullon is ... 1920*1080 felbontásban használom .

    Pár napja egyszer csak fogta magát és kiakadt ... újraindítottam és még ment a GTA 4 5-10 percet majd ismét lefagyott ... Fogtam és újrahúztam a winfost most viszont egy 64 bites verziót (mert előtte 32-est használtam) Tehát feltelepítettem mindent És hozzáadtam pár gadgetet Cpu Usage & GPU meter [itt a kép a gadgetekről] Na most ott ugye jelzi ,hogy Usage: 99% .azaz ennyit használ jelen esetben s ebből csak 6.4 a szabad amit fel tud még használni .... A Játékokon kívül tökéletesen működik minden .(filmek , internet ) de bármi játékot indítok azonnal kifagy és újraindul . Nem tudom ,hogy probléma lehet -e esetleg ,hogy frissítettem a BIOS-t , bár szerintem nem függ össze csak próbálok kizárni minden hibalehetőséget ... ( Ha persze az a megoldás ,hogy vegyek egy új kártyát akkor azt fogom tenni csak hátha valaki találkozott már ezzel a jelenséggel és akkor megspórolom hirtelen ezt ) Valami program ami esetleg kiszűri ,hogy hibás vagy miért nem tudja az Alaplap szabályozni ... szóval nem tudom ha valakinek van valami ötlete írjon ha kérdés ezzel kapcsolatban akkor is :)

    Köszönettel Ungikey

Új hozzászólás Aktív témák