Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • dethroner

    veterán

    válasz kriszbon #39171 üzenetére

    Vagyis kipróbáltad te is úgy hogy openGL módban több memóriát állítasz be mint 512MB? Amikor vettem a kártyát, 2,5 éve akkor még gondolom nem nagyon voltak olyan játékok amik ennyire megterhelték volna. Elkezdem a mostanában kijött legkomolyabb hardverigényű játékokat kipróbálni rajta. Ghost Warrior már tuti, néhány perc után kifagy. Amúgy rendszer memóriára nem gyanakodnék, hiba első megjelenésekor még 2x1GB Kingmax-ot használtam, egész éjszakán át ment a memtest86, gond egy száll se volt a ram-al. Aztán cseréltem ram-t, ezt is leteszteltem, ezek is jók. Sőt, a kártyámat kipróbáltam egy haver gépében, nála is ugyanúgy viselkedett, az ő kártyáját pedig az én gépem fagyás nélkül vitte. Ebből már tényleg nem tudom mást kibogozni, minthogy VGA, és ugye az órajelek visszavétele után 100%-ra ki merem jelenteni hogy memória hiba. Már csak azt kéne elérni hogy az általam mondott játékok alatt teszteljék, ha visszaviszem.

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Aktív témák