Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • radio11

    tag

    Az alábbi gondom lenne:
    Vettem nagyon olcsón egy selejt Medion MDPNA150-et (elvileg Mio 138 egy az egyben). A fő problémája az akksi volt (kicsit fel volt fúvódva) de ezt egy házilag összeütött akkuval megoldottam. Most már bekapcsol,de nincs meg a gyári kártyája és induláskor azt keresné mindenáron. Lehetne egy leirás segitségével "rendes" menüt tenni rá, de a leirást követve is (regedit betétele a startupba és úgy mókázni) előjön a kártya és a gyári program keresése. Nekem a gyári progi nem is lenne muszáj, mert inkább valami bringás/geocachingos free appot keresnék rá, meg valami ebook olvasót esetleg videolejátszót. Ilyen (free) progival dugig a net, de addig hiába próbálkozok, mig a gyári menü helyett nem jön fel a wince alapképernyője.

    Mit tudok csinálni? A gyári CD beszerzése az szinte lehetetlen, letöltést sem találtam hozzá. Egy mio rom feltétele talán segitene, de olyat sem találok. Mondom, nem klasszikus autós navigáció kéne nekem hanem egy "pucér" wince amire a fent emlitett appokat fel tudnám tenni.

Új hozzászólás Aktív témák