Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrlujoak

    veterán

    válasz riszter #23703 üzenetére

    Szia!

    Anno még a Symbianos (S60v5) volt ilyen "gondom/gondja" másnak is, ha a telefon belső memóriájánál nagyobb fájlt szeretett volna kapni mondjuk BT-on keresztül.

    Idézem egy, a Vivaz topikban írt hozzászólásom, és ha C5-(03) Symbi modellje van, talán ki tudtok okoskodni valamit...

    "Ja, a memória megtelt problémádra:

    Mivel a Symbian a BT-on beérkező állományokat üzenetként kezeli, így az a beérkező üzenetekbe kerül. Ez viszont a telefon belső memóriáját használja fel, ami ugye olyan 60 MB körüli.
    Ilyenkor egy cselt tudsz eszközölni. (én is így csináltam, mert egyszerre vagy 150 MB-nyi zenét toltam át a K850i-mről a Vivazomra)

    Menü > Üzenetek > Opciók > Beállításo k> Egyéb > Használt memória
    Itt állítsd be az E-t, mint memóriakártya.

    Ja, ne ijedj meg, ilyenkor az eddig beérkezett - és a telefon belső memóriájába mentődött sms-eket nem fogod látni, de nem törlődnek!
    Ha végeztél a nagyméretű fájlok BT-s fogadásával, visszaállítod a C-t, mint használt memória, és ismét láthatóvá válnak a régebbi sms-ek."

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

  • mrlujoak

    veterán

    válasz riszter #23712 üzenetére

    :)

    Az alap problémára egy teljes visszaállítás lenne az első próbálkozásom. Minden fontos adatot mentsetek le róla a művelet előtt!

    Egyébként játékot - ami nagyobb tárhelyet csíp le a belső memóból - nem telepített rá a párod?

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Új hozzászólás Aktív témák