Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • daniele

    aktív tag

    Ilyen létezik? Meghírdettem a telefonomat a jofogas.hu-n erre kaptam egy levelet: "Feladó: Charlene (charlenebabycares@hotmail.com)

    Lehet vásárolni ezt tőled? Hadd
    tudja, ha ou még, hogy eladó.
    köszönöm!"

    Válaszoltam neki, erre ő vissza válaszolt: "Köszönöm a leveleket. Azt kell mondanom, örülök, hogy még mindig van ez eladó.
    Általam vásárolt ezt a barátom, aki él Nyugat-Afrikában, Lagos, Nigeria.It egy születésnapi ajándék.
    Én jelenleg nem Magyarországon most, hogy te leszel az, aki segítsen tegye ezt vele. Én hozzá neked 10000 ft a postaköltséget Afrikába.
    Szóval, küldje el nekem a banki adatainkat, hogy tudom, hogy a kifizetés az Ön számára, és ha egyszer kap a fizetési tud nekem segíteni tegye át neki a posta.
    Remélem, ezt értem. Ne menj vissza rám, hogy mi is lezárja az üzletet.
    Köszönöm,

    Charlene.

    Thanks for your mail. I must say, I am happy that you still have this for sale.
    I am buying this for my boyfriend who lives in West Africa, Lagos, Nigeria.It is a birthday gift.
    I am currently not in Hungary now, so you will be the one to help post this to him. I will add for you 10,000ft for the postage to Africa.
    So, send me your Bank details so that, I can make the payment for you and once you get the payment you can help me post it to him through the post office.
    I hope you will do this for me. Do get back to me so that, we can close the deal.
    Thanks,

    Charlene."

    Én isten biza leírom neki a bankszámlaszámomat ha elutalja a 33000FT-ot. Viszont, hogy tudom ki küldeni a telefont Afrikába? :DD :DD :DD 10000FT postaköltségbe belefér? :DDD :DDD :DDD

    Vagy szerintetek ez fake? :Y

Új hozzászólás Aktív témák