Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balázs1999

    újonc

    válasz 7 #1 üzenetére

    Sziasztok!
    Olyan problémám van, hogy egy ideje játékok futtatása közben rendellenes dolgok történnek (kép és hang befagyások, textúra betöltési problémák).

    Gépem adatai:
    Motherboard: MSI B150M BAZOOKA PLUS
    CPU: Intel Core i5-7400 3.00GHz
    GPU: GIGABYTE GeForce GTX 1060 6GB
    RAM: HyperX Savage 2x8GB DDR4 2400Mhz
    HDD: Western Digital Purple 2TB
    SSD: ADATA 120GB
    Power supply: FSP Raider 550W
    Monitors: LG 24MP59G-P + LG Flatron W2246PM-BF
    Keyboard: Hama uRage Illuminated Gaming
    Mouse: Hama uRage Reaper NX
    Headset: Kingston HyperX Cloud
    OS: Windows 10 Home 64-bit

    Probléma:
    Far Cry 5 közben befagyó/beakadó hang és kép. Nagyjából 2-5 percenként 5-20 másodpercre.
    Jobb felül töltés jel megjelenik, pörög körbe és beakad minden (kép,hang). Amikor megjelent a játék tökéletesen futott.
    Witcher 3/Dying Lightnál pl. pedig az a probléma, hogy nem töltenek be a textúrák időben. Van hogy előttem tölt be szép lassan, és a homályos pacától kezdve látom ahogy betölt, van hogy bemegyek egy kocsmába, aminek nincsenek falai, tehát szabályosan kilátok, asztalok sincsenek, lebeg minden tányér stb.

    Amiket próbáltam:
    - Legújabb és 1-2 régebbi grafikus drivert telepíteni
    - Ccleanert futtatni (registry részt is)
    - Temp fájokat törölni
    - Grafikus beállításokat csökkenteni
    - Gép hőmérsékletét megnézni játék közben (ez normál: CPU 50-60 közt, GPU 70 alatt szintén, ennyi volt régen is, most lett takarítva a gép szakember által, így lehet most még hűvösebb ennél is).

    Sajnos semmi sem segített... illetve egy valami egy rövid ideig de. Amikor feltettem a legújabb grafikus drivert, akkor kb 30-40 percet tudtunk játszani EGYETLEN AKADÁS NÉLKÜL. Majd játék kikapcs és vissza, ilyenkor már az egyik repülős küldetésnél jöttek a hosszú befagyások... jobb felül a töltés ikon forog és ennyi.
    Valakinek valami ötlet, tipp?
    Előre is köszönöm a segítségeket!

    UI: Remélem jó helyre nyitottam, ha nem helyezzétek nyugodtan!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák