Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • minek?:S

    őstag

    válasz mezis #86223 üzenetére

    Volt alaplapi USB-n is, meg elöl is. Nálam mindenhol rossz volt(illetve néha jó, néha rossz). A közelben nincs másik hasonló frekit használó eszköz tudtommal.

    (#86228) Shingen

    A dolgaim 90%-a nekem is onnan van, meg is voltam velük elégedve(árak), de haver is most rendelt tőlük és .. elég visszataszító a hozzá nem értésük, sablonszövegek küldözgetése és az ember hülyének nézése.

    (#86230) Sspot

    Hát röviden a sztori: Haver rendelt alaplapot, processzort és ramot. Anyja vette át, így nem nézték meg a dolgokat, de este kiderült, hogy az alaplapon az egyik tüske el van görbülve - gyári hiba. Még akkor írtak a pcx-nek, de ők csak másnap válaszoltak. Ráadásul akkor is sablonszöveggel, ezt így megtették párszor, aztán nagy nehezen rávették őket, hogy gariztassanak.. méghozzá úgy, hogy megírták nekik, ha nem csinálják, akkor megy levél a fogyasztóvédelemnek. Tesztek OK, hiba nincs, valóban el van görbülve, javítják. Jön vissza.. sz@r. Beküldik.."majd megnézik és írnak".. semmi... bemennek Pestre(Sárisápról).. ugye nagy költözködésben voltak.. nem találják a cuccokat, de megnézték, jók, küldik. Küldték rá egy héttel kb.. ugyanolyan sz@r. Vissza.. most már kérték, hogy adják vissza a pénzt inkább. E-mailben persze folyamatosan kommunikálnak, pcxesek sablonszövegeket írnak, amikor meg nem, akkor meg nem kicsit lekezelőek és próbálják hülyére venni az embert. Jelenleg ott tartanak, hogy tegnap kiküldték, hogy kicserélték.. persze ugyan azokat a szar dolgokat küldték vissza, úgy, hogy hozzájuk sem nyúltak, ráadásul a pcx-es srác még ezelőtt 2 hétre ígérte, hét közepére, de nem nagyon jött meg, aztán emailben mondták, hogy csak múlthétre tudják.. hét közepére.. aztán csütörtök.. aztán csütörtökön este írtak nekik és mondták, hogy majd 6ig befuthat még. Közben felhívták a futárt.. akinek még csak aznap adták oda, így csak a jövőhéten küldik... kb másfél hónapja megy ez a huzavona.

    Most nyilván arról nem tehetnek, hogy el volt görbülve a tüske, de az, hogy az embert hülyének nézik és nem képesek normálisan segíteni, kommunikálni, az undorító. Engem, mint vásárlót, el is vesztettek, eddig én is, amit írtam, csak sablon szöveg jött. Van még ezer bolt, ahol lehet venni, még ha 500-1000 Ft-tal drágább is.

    Üdv.:M.

Új hozzászólás Aktív témák