Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mouzrr

    őstag

    válasz eami #69357 üzenetére

    Ati radeon hd 6770
    Sosem húztam a processzort, 2,4 Ghzen megy, Intel Core2Quad q6600. Régebben is voltak ilyen gondjaim a régi táppal, aztán kb egy évig nem is jött elő, aztán megint előjött és így tovább. Ezzel megint előjött.
    A procin nincs semmi átállítva, alapjáraton működik. A tesztet ma megpróbálom lefuttatni. A hőfokokat rendszeresen nézem, semmi extra, HDD+VGA 30-36 illetve 28-31 fok között, alaplap 30 körül, processzor meg 38-45 körül átlagban a 4 mag. A legfrissebb CCC van fent, nem a béta, de régebbi verziókkal is csinált hasonlót. Régebben voltak olyan gondjaim a videókártyával, hogy nem adott képet:
    A monitor VGA kimenetelű, ezért van hozzá egy DVI-re átalakító kis csatlakozó, és a DVI-t dugom a kártyába. Amikor régebben ez a gondom volt, bedugtam, bekapcsoltam, és a monitor nem adott képet, viszont nem írta hogy nincs jel. Sokszor kellett ki-be húzgálnom, mozgatnom, hogy adjon végre képet. Az új táppal már egyből ad ha bedugom. Csak azért írtam le, hátha lehet valami információt ebből leszűrni, és akkor még is csak a kártyában van valami hiba, esetleg a táp(de hisz új :F ). Köszönöm a segítséget, ma akkor jelentkezni fogok a Prime teszttel. Valami videókártya tesztet nem kéne lefuttatnom?

Új hozzászólás Aktív témák