Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mézespálinka

    senior tag

    válasz Rivaul #39481 üzenetére

    (Rivaul, BénaNyurga, és persze a többiek:)
    Hazaértem, és egy bios frissítéssel kezdtem a dolgokat. Na most ezen besz@rtam, de azóta lement a game-val 30perc, utána egy teljes tesztcsomagos 3dmark, és most megy a köv 30perc a játékkal. És eddig nem fagyott ki. Ez akár mondhatni jó is, csak vegyes érzelmeket keltett bennem. Egy olyan hibát, mint amit fentebb írtam egy bios frissítés javíthat??? (most valaki vesz egy gyártói eredeti alaplapot, ahhoz adtak egy gyártói, eredeti dvd-t driverekkel, stb akkor az a valaki nem fogja tudni normálisan használni az eszközeit, a konfigot, amíg nem frissíti a bios-t? számomra ez fura) A másik dolog pedig, hogy nagyon szeretném tudni, hogy mi a gond, mert szeretnék mihamarabb túllenni rajta (gari, idegeskedés, fárizetés stb.). Viszont így meg folyamatosan rettegek, hogy na mikor indul újra. Félek feltenni komolyabb programot vagy játékot, mert hogy lehet visszatér a hiba :S Szóval konkrétan a kérdés: egy bios frissítés ekkora változást hozna?????????? És egy félig kérdés - félig észrevétel: a bios frissítés óta az említett játékban felére esett az fps, ami nagyon idegesítő, ráadásul cimborámnak gyengébb konfiggal ugyan ilyen beállításokkal 2-3x ennyi fps-e van. Ez az fps visszaesés 3dmark alatt is észrevehető, igaz ott 33% kb a változás ( 30->20, 15->10, stb). Ja és hdd sentinel sem talált hibát, bár hozzá tartozik, hogy abban egy tesztet nem tudtam megcsinálni, mert ahhoz licensz kéne, az meg nincs.

Új hozzászólás Aktív témák