Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brian_GT

    őstag

    válasz CarajoEsp #6536 üzenetére

    Nálam kiterjesztett képernyőn van a tv-m, mivel a monitorom nem tudja a tv felbontását.
    valószínűleg nálad is ez a helyzet, bár pontos részleteket nem tudok.

    A lényege ennek a képkirakás, klónozás dolognak, hogy alapvetően 2 féleképpen használják az emberek.

    Kiterjesztett képernyő: Pl ha nem tudja a monitor a tv felbontását.... ilyenkor van a monitorod x felbontáson amin használod álá passzív jobb esetben azon kéne...és ugyan úgy passzív felbontásán a tv-t. Ezt külön külön betudod állítani és a tvn ilyenkor csak a monitorod háttere van ikonok nélkül. Innen áttudod húzni a lejátszó stb weboldal képét a tvre és tudod nézni olvasni stb.

    Előnye hogy nyilván a videókártyád nem 2 megjelenítőt kell hogy kezeljen, hátránya hogy pl játéknál ezt külön kell állítani ha tvn is képet akarsz. Helyesbítek, ha ott akarsz, mert együtt a 2 csak felbontás kárára megy.

    Példa: Monitor 1280x1024 75Hz....tv 1920x1080 60Hz

    Klón: Ha mindegyik megjelenítő azonos felbontást tud. Ilyenkor ugyan azt látod a tvn is mint a monitoron és minden állítgatás nélkül minden ami a monitoron fut a tvn is fog.

    Hátránya, hogy bírja is ezt el a géped. Nyilván a tvt ha kikapcsolod attól a géped kiküldi a jelet, más kérdés te nem látod :)

    Példa: Monitor 1920x1080 60Hz....tv dettó

    Szóval szerintem nálad ezek közül valahol bibi van, tippem a monitor lesz a ludas és nem tudja az 1920at így ha beklónozod akkor a tv a monitor felbontására ugrik össze irtózatos csúnya képpé és frissítéssé.

    Remélem vhol beletrafáltam a gondodba és tudtam tippet adni.

    Predator: A CoD 4ből kiindulva lehet már 2nél is jelentkezett az a hiba, hogy be kell dugni egy mikrofont ahhoz, hogy jó legyen. Nevetséges de így van.... cod4 is hibával jön amíg nem dugsz be 1 fülest..és lám megy. Próbát megér.

    Potyka: Ott akkor valami bibi lehet, emlékeim alapján csomó dolgot lehet állítani a Shift 2ben. Options és biztos van graphics vagy video options stb...azon belül pedig advanced stb. Sokszor shift vagy 2-es gomb hozza elő az extra beállítási opciókat.

    [ Szerkesztve ]

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Új hozzászólás Aktív témák