Hirdetés

Aktív témák

  • adeon83

    tag

    Hi! Lenne egy problémám a géppel, kb. 3 hete azt csinálja, hogy fogja magát, és kikapcsol. Mikor a monitor beteszi magát standby-ba, rá néhány percre úgyhagyom, és utána már nem éled fel. Ez az egyik, másik, hogy teljesen elfehéredik a kép, vagy elzöldül, esetleg lépcsőzetesen kiteszi a 3 alapszínt.
    Tipikusan akkorjön elő, amikor úgyhagyom a gépet (már említettem), vagy eddig Daemon tools-nál, egyszer 3DMark2006-nál is csinálta, meg egyszer mikor vírust írtottam nod32-nél.
    Videokártya kizárva, átmenetileg betettem egy 7600 GT-t, és ugyanúgy lefagyott. Windows 7-nél és XP-nél is ezt csinálta (x86), driver probléma is kizárva. Memóriákat teszteltem, winyókat úgyszintén.
    Amire gyanakszom és pont ezért tettem be ide a kérdést, hogy az alaplap haldoklik.
    Nem melegedhet túl semmi, mert folyamatosan monitoroztam a cuccokat Everest-el.
    Szerintetek mi a fene lehet? Kezdek kifogyni, és alaplap cserén töröm a fejem...

    [ Szerkesztve ]

    ''Egyszer egy lány felhívott: Gyere át, nincs itthon senki! Átmentem, tényleg nem volt otthon senki'' Rodney Dangerfield

Aktív témák