Hirdetés

Aktív témák

  • kriszbon

    őstag

    válasz Ace Ventura #17091 üzenetére

    Köszönöm a választ! Eddíg azért nem válaszoltam mert Giga lapok között guberáltam! Nos a helyzet az hogy árban megfelelnének a P31 chipes lapok, csak méretben nem jók, mert nekem nem jó ami 240mm-nél szélesebb, mert nem fér be a házba(azt meg nem cserélek) Hát sajnos úgy látom nincs olyan lap ami megfelelne ezeknek a kritériumoknak! A DDR2-es ramok tudom hogy nem drágák, csak én meg nemrég vettem 2x1Gb DDR1-es kingstont(én marha) Eladni meg elég nehéz őket! A mostani lapommal se lenne még nagy gondom ha tudnák adni plussz feszt a procinak hogy többet menjen mint most alap fesszel(1.32v)a franc essen az ilyen gyártóba hogy nincs hozzá jobb bios! Ha lenne valami progi amivel tudnák plussz feszt adni neki akkor csak később cserélnék cuccokat! Így meg felmerül bennem hogy mennyiért tudnám eladni a lapomat(adatlapomon) az integrált videokártyával+2.53Mhz cerka+1Gb 400Mhz-es ram :F Ja igen méretileg és ár szempontból én csak G31 chipsetes Giga lapot találtam, de nem tudom ezek milyenek!
    audi100td: Köszönöm neked is megnéztem a lapot, de inkább a nem mellett döntök :R Bakker ez hosszú lett bocs :B

    Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

Aktív témák