Hirdetés

Aktív témák

  • Nightdragon

    tag

    Sziasztok! Nagyon kéne most help! Ma vettem egy új Gigabyte EP45-DS3 lapot, és hatalmas örömömre nem funkcionál valami jól. Mindent bepakoltam, beszereltem, bedugtam. Bekapcsolom, erre 4-5 mp múlva kikapcsol. Kb. 3 mp elteltével magától bekapcsol, megin 4-5 másodpercig megy és kikapcs, és ez igy megy a végtelenségig. Képet nem ad a gép. Akkor szépen elkeztem lebontogatni a dolgokat, most ott tartok, hogy van az alaplap, proci benne és az alaplapba be van dogva a 24 pines és 8 pines tápkábel és se hátul, se belül ezen kivül semmi sincs csatlakoztatva (memo se) de még mindig csinálja. Itthon volt másik táp, de a tápcsere sem segit!
    Nemtom mi lehet a baj, de 2 megfigyelést tettem a lappal kapcsolatban: ki és bekapcsoláskor az alaplap halk kis kattanó hangot hallat valamint bekapcsoláskot a "phase led" állapot jelző led-sor azonnal felszalad maximumra. Ezeknek van jelentősége? Bármi ötlet, megoldás érdekel! HELP!

    Konfig: Intel D930 3ghz
    GA EP-45-DS3
    2x1gb Geil 667
    7600GT
    Gigabyte Odin GT 500W

    Még szerencse hogy utálom az uborkát, mert ha szerteném akkor megenném, pedig utálom!

Aktív témák