Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jenne

    senior tag

    válasz spiritex #399 üzenetére

    Szia!
    Az AVG elég sok bejegyzést hagy maga után és sokszor az eltávolítása után nem lehet másik antivírust feltenni mert még maradt belőle fent a gépen. Sajnos tapasztalatból mondom. A Vezérlőpultos eltávolítás helyett van jobb is.
    Én minden programot a Revo Uninstaller Free-vel távolítok el.
    Letöltöd, telepíted és megtartod mert igen alaposan távolít. Jó lsz az majd a későbbiekben még. Kilistázza a telepített programokat. Kiválasztod benne amit el akarsz távolítani, felül a menüsorban 'Eltávolítás' és a felugró ablakban a legalsó (negyedik) lehetőséget válaszd.
    Mindent AVG-hez tartozó bejegyzést kilistáz de nagyon figyelj oda, hogy csak a félkövéren jelzetteket pipáld be. Minden félkövéren kijelölt + után nyisd meg és egyesével pipád ki. A végén amikor mindent kipipáltál akkor jöhet a törlés, de ezt meg is kérdezi és meg kell erősítened.
    Ez után lefuttathatod az AVG Removert biztos ami biztos alapon, de nem igen fog már találni semmit sem.

    A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

  • Jenne

    senior tag

    válasz spiritex #402 üzenetére

    Nálam ez van. [link] a Revoban. A negyedik, legalsót válaszd.
    Amikor kilistázza a törlendő programnál, hogy miket talált akkor ott vannak félövéren kiemelt reg.bejegyzések. Csak ezeket szabad törölni, de erre írtam azt, hogy minden félkövér előtt van egy pipa ablak is. Mielőtt beteszed a pipát azaz kijelölöd törlésre, ha van előtte + jel akkor katt a plusz jelre, ekkor lenyílik a többi hozzá tartozó bejelölendő is. Ezekbe is csak a félkövéreket jelöld ki azaz tegyél be pipát. Így menj végig. De lehet, hogy még további lenyíló bejegyzések is lesznek. Mindet nézd végig.
    Én Revo Free-t használok, az 1.95 verzió számú. Te a Pro-t telepítetted fel? Általában ha elindul az eltávolítás akkor először a telepített program saját eltávolítóját futtatja le majd csak utána keresi a még megmaradt bejegyzéseket. Viszont egy fontos dolgot majdnem elfelejtettem. Valahol amikor az eltávolítás közepe felé tart, feldob egy ablakot, hogy befejeződött az eltávolítás és újraindítás most vagy újraindítás később. Ilyenkor az Újraindítás későbbet válaszd!!! Na ezek után fog még keresni és utána jönnek a félkövéren való bejegyzések.
    Ha ezzel távolítod el akkor biztos, hogy nem marad semmi utána.

    A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

  • Jenne

    senior tag

    válasz spiritex #404 üzenetére

    Elég lett volna a fre is az legalább maradhat a gépeden évekig. Majd szerintem tedd fel azt és hagyd is fent. Azért érdemes a Revot indítani előszö és nem az AVG removert mert ha az avg remover fut előtte akkor utána revo már nem találja a programot és nem is tud keresni.
    A biztonság érdekében még majd utána futtathatod az avg removert hátha talál, de nem biztos.
    Arra az újraindításra pedig figyelj oda és a később opciót válszd!!!
    Nálam anno az AVG IS-ből a tűzfal bejegyzésekből maradt és az avg remover sem tudta leszedni. Csak azt futtattam le. (akkor még nem ismertem a revot és utána kaptam ezt a segítséget) Nagy nehezn fel tudtam újra telepíteni az AVG IS-t majd jött a revo és az már mindent kiszedett.
    AVG sokszor és sokaknál csinál olyat, hogy benthagy maga után pár bejegyzést és ezért nem akar települni a következő AV mert még "látja" az avg-t.
    Nekem a Kaspersky nem akart felmennei utána. De a NOD sem.

    A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

  • Jenne

    senior tag

    válasz spiritex #407 üzenetére

    EZ sajnos ez az egyik AVG "specialitás". Én sem szerettem.
    Nálam a Kaspersky alap helyzetben és amikor vizsgál. :K

    [ Szerkesztve ]

    A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

Új hozzászólás Aktív témák