Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrszitya

    senior tag

    válasz batagy #2671 üzenetére

    Hát, sajnos a tűzfalas dolgokhoz és problémákhoz nem tudok érdemben hozzászólni, nekem is csak a Free van. Én csak egy kb. félóra erejéig próbáltam még a bétateszt idején az IS-t.

    Egyébként a hiv. fórum mellett itt is lehet problémákat jelenteni és olvasgatni, direkt e célból hozták létre:
    https://feedback.avast.com
    Itt simán szavazással is meg lehet erősíteni, ha egy adott probléma nálunk is fennáll. A béta alatt én jó pár hibát itt jelentettem le.

    IS-hez meg ajánlom igénybe venni a támogatást is, ha tudunk angolul, vagy más a support által támogatott nyelven, ha már megvette egyszer az ember.

    ------------

    Más:

    #2645 hsz.-ban írtál a routeres problémáról. Nos, az a helyzet, én Avast nélkül sem tudok belépni a DSL routerembe Firefoxszal. Korábban kiderült már, a do-not-track opció bekapcsolása okozhat ilyen problémát.
    Ezúttal is ez a hiba oka nálam, bár már egyszer elvileg orvosolták Mozilláék, viszont a 26-tal megint módosítottak valamit ezen az opción, így újra előjött.
    Szerintem próbáld ki te is a beállítások/adatvédelem részben, kikapcsolva ("Az oldalakkal ne közölje a követési preferenciáimat") mi történik.

  • ajuhasz

    tag

    válasz batagy #2671 üzenetére

    Hi.

    Végig Zongoráztam mindent a-z ig :) a beállítgatásokkal kikapcsoltam a vnc service -t és újra indítottam meg előtte be is állítottam mindent név,ip,port kibe stb de nem amíg nyilvános addig nem enged most rákeresek a különbségre hátha nem túl nagy az eltérés. Mindenesetre ha banki dolgok lesznek azt a védett zónában kell ütyködni. Köszönöm hogy segítettetek.

    Üdv: _ajuhasz_ :R

Új hozzászólás Aktív témák