Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz #67688960 #874 üzenetére

    Nem a politikától vagytok eltiltva , hanem a Fórumon történő emlegetésétől....
    Mivel előbb utóbb minden politikai tartalmú hozzászólás veszekedésbe, vagy a Fórumon tiltott jellegű beszélgetésbe fulladt, így döntöttünk. Bezártuk a poltopikot is, mert még ott sem sikerült, azon az egy topikon belül a szabályokat betartani, mindig balhé volt.
    Száz másik topikot pedig nem tudunk végigolvasni végképp, mérlegre téve minden egyes szót, kifejezést, ez még belefér, ez már nem....

    Ja és a Fórum magánterület, a törvények is megengedik a szigorúbb szabályozást, itt a demokrácia a többség érdekében korlátozott. :)

    [ Szerkesztve ]

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz #67688960 #874 üzenetére

    világviszonylatban (és vmihez hasonlítani kell) moon nem csak papiron van. de a forum nem jog hanem lehetőség. hasonlattal élve: ph! nem az utca hanem egy ház. Ha nem tetszik, hogy a ház tulajdonos nem akar anyázást/politikát hallani és te mégis azt teszed kidob. A NYi modern szólásszabadság sose azt jelentette, hogy bárhol bármit lehet mondani, még ha a tudatlan nagy magyar átlag ezt is hiszi és veri a mellét, hogy őt korlátozták az alapvető emberi jogában.....

    Anno még elöző választások után a mértéktelen/végeláthatatlan anyázások miatt lett a dolog betiltva. Ha lett volna szabad +10moderátor aki ez csinálja napi 10hban talán keretek közé lehetett volna szorítani. De nem volt.
    Ráadásul a szabályok ahogy látom(juk) rugalmasan vannak értelmezve. Amíg egy topic nem megy el 100%politikai irányba, amíg a forumon az emberek kulturáltan tudnak beszélni a beszélgetés szakmai.... addig a moderátorok nem szólnak. amikor ezt határt átlépik, főleg ismételten akkor el jár a kezük. Én így látom.

    Amúgy én mint idealista a közvetlen demokrácia híve vagyok. De az egy utópia, görögökön kívül sose müködött.
    Mint ahogy ez a rendszer se a legjobb. De az adott keretek között ennél érdemben jobbat nem tud a PH! gárda összehozni.

    Nem védeni akarom a Ph! egyszerüen ez van. Ha vmivel nem értek egyet pl philoxeniaval is volt ~2hónapja egy komolyabb összezördülésünk azt megmondom. Elég keményen. Amúgy azóta is millióan linkelnek angol szöveget PH!ra mindeegyiknek megy a bann fenyegetés? (Elnézést nem bann az nem magyar hanem a kitiltás fenyegetés?) :DDD

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák