Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • espista

    senior tag

    válasz TCr #9899 üzenetére

    Nekem van mindkettő. Képminőségben nem vettem észre különbséget, bár a G1W-C-t éjszaka még nem tudtam kipróbálni. Az A118C-nek nekem jobban tetszik a felfogatása, stabilabb, mint a tapadókorongos G1W-C, bár ezáltal nehezebben is helyezhető át.

    [ Szerkesztve ]

    Romani ite domum!

  • cidalain

    veterán

    válasz TCr #9899 üzenetére

    1 hete használom ugyanezt. elég jó képe van tiszta időben, a rendszámok is olvashatóak városi környezetben
    (ha autóúton megyek 100-zal, akkor a szembe 100-zal jövőét már nem sikerült leolvasnom, de igaz, hogy csak a pause gombbal stoppoltam a videót, ha valami videóprogival frame-ekre szedem, lehet hogy lett volna olyan képkocka, ahol olvasható)
    a kép egyébként szép, van pár beállítás opció amit még nem tudom mire jó. bizonyos fényeknél sajnos túl sötét a kép (az ég nagyon fehér, viszont az autók, sötétek), de szerintem ez állítható lesz valamelyik menüből, amire még nem jöttem rá.
    a mikrofon elég gyengus, a beszélgetés, motor/menetzaj mellett elég tompán hallatszik. ha rádió is menne használhatatlan lenne. álló autónál viszont ok (ha esetleg valaki ilyenkor akarna cseszegetni, vagy magyarázni a kreszről, akkor jó lehet)
    én is ennyiért vettem volna, csak még pontokkal tovább tudtam csökkenteni az áron. szerintem ár-érték arányban rendben van.
    egyszer sikerült kicsit kiakasztanom: amikor gyújtást adtam, de nem indítottam rögtön csak pár másodperccel később. gyújtás után kb 5 másodperccel bekapcsolt, ezután indítóztam, amiatt kikapcsolt, de aztán nem kapcsolódott vissza. gyújtáskor nekem egy pillanatra lekapcsolnak a belső fogyasztóim (szivargyújtó, rádió).
    nem vette észre hogy visszajött a kakaó, még a kikapcsolási folyamata alatt. szivargyújtóból kihúz-visszadug megoldotta

    >> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

Új hozzászólás Aktív témák