Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    sziasztok

    lassan 2-2,5 évet fogja taposni a kávégépem ami egészen pontosan egy Philips EP2220/10

    mostani pár főzés alkalmával hallani valami -számomra- rendellenes/szokatlan hangot, mégpedig akkor mikor (gondolom én) felállítja a nyomást és elkezdi "lefőzni" a kv-t

    Olyasmi hangra gondoljatok, hogy picit szörcsög/sziszeg és ahogy észrevettem, mintha kevesebb is lenne az "adag" amit kinyom magából illetve, a "cseppgyűjtő tálcában" is megnövekedni látom a felgyülemlett folyadék szintjét.

    Jól gondolom, hogy valami kezdődő tömítés/bilincs öregedés-lazulás állhat a dolgok mellett?

    Alapvetően nem tartom magam techniaki analfabétának, így ha azt tanácsoljátok, akkor szívesen bekukkantok a gép belsejébe és takarítás/tömítés/bilincs cseréket megejtem, csak nem tudom ennek így nekiállhatok-e avagy sem

    Gari sajnos már lejárt

    Szerk: hibát stb. nem dob a gép ill. a belső kivehető egységét is időszakosan kivettem ill. kitakarítottam természetesen :)

    [ Szerkesztve ]

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák