Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Reac^

    őstag

    Sziasztok!

    Lehet egy szakmaibb kérdésem.

    Adott 1 rendszer. Erősítőről megy a mély kész. Első hangszórók a fejről szólnak gyökkettes kábelen.
    A gyökkettes kábelt még kicseréljük 1,5es hangszóró kábelre mert azt még vhogy begányoljuk a csokiba.
    De azt mondták hogy a fejeccségnek kéne olyan tápkábel mint ami az erőlködőnek, a hangszóró miatt.
    Na azt nemtudom elképzelni hogy lehet bekötni csokistól. Mert a csokiban öszeszükülne a keresztmetszet.
    Csokit nem használva meg túl sokat kell forrasztgatni de egyedül úgy tudom elképzelni. Jól gondolom? :F

    1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

  • Reac^

    őstag

    szasztok!

    régebben már feltettem asszem errefelé a kérdésemet.

    Adott egy kisautó - Daihatsu Charade 850kg csapottseggű.

    Adott volt kezdetben egy JBL szett (CS60.4erősítő, CS szériás 16os első szett, CS szériás mélynyomó 30cm 1000w)
    Ezekből csak az erősítő maradt :B

    Viszont az elképzelés az, hogy a hátsó ülésekhez - már megvan - 13as JBL GT5-500c hangváltós szettet beteszek mert hátul túl erős a mély.
    (Előre a 16osok helyett ugyanennek a GT5 szériának a 16osait választom.)
    kis történet: mert amikor meghallottam a GT5 13cm-eseket azonnal eladtam a CS szériás 16ost, mert szarabb volt fényévekkel)

    Probléma, hogy az erősítő ugye 4 csatis, és az elsők + a mély szól róla.

    Kérdés: A hátsó üléseknél levő 13as szett tud e érdemben szólni a fejeccségről?

    Vagy nekik is megkéne erősíteni a jelet vmilyen kombinációban:

    a) 4csatisra a hangszórók külön 2csatist a mélynek
    b) fejről direct sub drive-ra kötni a mélyet (erről nemtudok semmit) és a 4csatisra a hagnszorok
    c) 4csatison a 16os és a mély, fejről erősítés nélkül a 13asok

    [ Szerkesztve ]

    1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

  • Reac^

    őstag

    válasz orbano #4096 üzenetére

    [link] itt a történelem amig ösze ne m törtem szegénykét :O

    láda pontos tipusára nem emléxem jelenleg kölcsön van adva. JBL GTO Anniversary 1000w 30as és reflex ennyi biztos. a képek között látszik is :B

    elektronikus-nak mondjuk de trance-t hallgatok. vokálok, és magashangok előnyben a mélyhez képest :B

    1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

Új hozzászólás Aktív témák