Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Andralin

    aktív tag

    válasz Wiz Khalifa #71689 üzenetére

    OK. így már értem. Meg is rendeltem a 10-es vezetékeket, profi Dietz tápkábelt, ahogy javasoltátok.

    Amit írtok a beszerelés felelősségéről azt én nem tudom megérteni és elfogadni. Ennek szerintem semmi alapja nincs.
    Kihangsúlyoztam, hogy nem kérek elektromost bekötést, az nem része a megrendelésnek, kizárólag karosszéria/lakatos munkát kértem tőle, olyat, amiben neki van nagy tapasztalata.

    Hozzá legfeljebb akkor mehetnék vissza panaszra, ha rosszul tömíti az átvezető furatot és befolyik a víz az utastérbe. Ha elektromos probléma lenne (pl. tűz), akkor az elektromos bekötést végző ember (szóval én) lennék a felelős, senki más!

    Ez kb. olyan, mintha kigyulladna egy új ház elektromos hiba, rossz bekötés miatt és a kőművest vennék elő miatta, aki az elosztódobozok helyét kialakította a falban, nem pedig a villanyszerelőt, aki magát a bekötéseket csinálta. Szerintem ez nonszensz. Ő egy lakatos munkát csinált, kialakított egy vízálló furatot egy lemezen, itt a vízállóságon semmi más nem kérhető számon rajta. Aki nem vállaja el, az a szememben egy beszari alak, vagy csak nem akar lehajolni a kisebb melóért, mert biztos úgy van vele, hogy van elég nagyobb pénzt hozó melója is, sok ilyet láttam már "mesterembereknél".

    És végül akkor mi a véleményetek a sima autóvillamosságis által végzett kábelbehúzásról? Alapból meg lehet bízni abban is, hogy jó munkát végez?

    [ Szerkesztve ]

  • BBéci

    titán

    válasz Wiz Khalifa #71689 üzenetére

    Inkább 99,99 % tisztaságú legyen!

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

Új hozzászólás Aktív témák