Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Az-X

    őstag

    válasz BBéci #6691 üzenetére

    No ez hatalmas segítség volt. Meg is találtam, az enyém pontos típusa Rainbow CS 320. Új korában kb 400 euro volt ami igen komoly pénz. A mostani ára persze ennek csak töredéke. Olyan 80-100 euro lehet.

    Felmerül akkor a kérdés, hogy érdemes lecserélnem egy MB Quart PVI 216-osra? Ez kb. 50e Ft-omba kerülne újonnan.

    :)

  • Az-X

    őstag

    válasz BBéci #6691 üzenetére

    Próbáltam keresni ezekre a tesztekre, de neten nem nagyon találtam semmit. Sajnos 96-ban nemhogy autohifivel nem foglalkoztam, de eddigi szerény életpályámnak éppen csak a felénél jártam :B
    Ráadásul ha jól veszem ki akkor ez az Autohifi magazin német nyelvű. Sajnos németül talán ha 10-ig el tudok számolni, meg 1-2 dolog ami az ebay-ről rám ragadt. De egy ilyen szaklapból semmit nem értenék.

    Az eddigi segítséged nagyon köszönöm, végül is a lényeg megvan. Tudom a hangszóró típusát, kb. az értékét is... Ha esetleg 1-2 szóban összefoglalnád az akkori véleményed az még segítene. Tudom, hogy a 260-as 16cm-es ez meg csak 13 de azért a kategóriára talán kimondható egy általános kép.

    Illetve ha esetleg valaha volt tapasztalatod az MB Quart Premium sorozatával arról is szívesen fogadnék valami infót.

    Próbálkozom a korábban többször említett PVI 216 szett külföldi beszerzésével, de még nem sikerült összehoznom. A PVF 216 (régebbi típus, de állítólag valamivel jobb) kapható itthon de a külföldihez képest nevetségesen magas áron. Míg kint 200 euro környékén mozog addig itthon 100.000Ft körül van. PVI 216-os szetthez ráadásul az USA-ban 135-140$-ért hozzá lehet jutni (Európában az is a PVF árszintjén van).

    :)

Új hozzászólás Aktív témák