Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orbano

    félisten

    válasz hugi0 #4014 üzenetére

    és pl. honnan tudjam, hogy nekem a kocsiba nem elég-e a fejről meghajtott zene?

    a hozzáállásom pedig nem a "mindenből egy kicsit", hanem inkább a "lehetőségekhez képest optimális". a mostani rendszerem egy trágya, ha annál egy picivel is jobb a kocsi, már boldog vagyok :)

    de nézzük anyagi szempontból, hogy min mennyit bukhatok:
    megveszem az 55ezres fejet, csúcsszuper, húdejó, de az életbe nem fogok hozzá erősítőt venni, és mélyládát sem. ha a 23eurest vettem volna, ahhoz képest kidobtam az ablakon 30e forintot.
    ha félig hallgatok rátok, veszek egy korrekt első szettet, hagyom a francba a gagyi ovált, viszont csak egy egycsatis fejet veszek, akkor két eset van:

    -elégedett leszek az első szettel, de hiányozni fog a mély: azon az egy pár tyúkbélen meghajtok egy tisztességes zárt ládát egy jó kétcsatis erőlködővel, vagy monoblokkal. ekkor jól jártam, 0ft kidobott pénz, ha jól logikázom.

    -nem leszek elégedett, teljesen aktív rendszert akarok: az első szett felteszem marad, viszont a fejegység kuka: ekkor legrosszabb esetben buktam 23 ezret. bár ez reálisan inkább 10-13e forint lesz.

    Mivel a jövőbe nem látok, optimálisnak tartom a kisolcsó CDE megvételét.

    és félre ne értsetek, nem Veletek akarok kötekedni, egyszerűen csak nem tudom mit akarok, és próbálom érdemben megvitatni. az egyik felem maximalista, és követné a tanácsotokat, a másik felem viszont tapasztalt, ismeri a másik felemet, és csendre intene. első körben ugorjak neki óvatosan az autóhifizésnek. azért mégiscsak egy 11 éves, 1 milliós (első) autóm van, ne pakoljak bele alsó hangon 300k-ért elektronikát.

    A vér nem válik VAZZE!™

Új hozzászólás Aktív témák