Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kavics325i

    őstag

    válasz pps1 #27482 üzenetére

    Nem tudom. De komolyan.
    Annak idején még mikor jártam Disco-ba voltam egy helyen K.K.Félegyházán ahol JBL rendszer volt. Akkoriban nyílt meg az a hely. Szóval az a hangtechnika és az a hangzás nagyon megtetszett. Egyébként is alapból inkább Dance stílusú zenét hallgatok és akkor eldöntöttem,hogy JBL lesz a rendszerem. Aztán teltek az évek lett kocsim is és én is bejártam "Tolnát-Baranyát" mígnem elmentem és vettem egy JBL mono-t és két 30-as mélyhsz-t. Nagyon sokáig azzal éltem együtt aztán a kutyázás miatt autót váltottam és a Caravelle-be már kevésnek bizonyult a régi rendszerem. Aztán jött a c608 utána a 600.2 és karácsonyra kaptam egy 80PRS-t közben viszonylag jó áron tudtam venni egy w15GTI MKII-t. De hát ahhoz a mélyhez nem minden elég így a lejtőn eljutottam a 2200.1-ig. Hát itt tartok most nagyjából.
    Amit tudni kell a Caravelle-ről miért is nem transporter és miért is nem szeretem ha "letransporterezik".
    Teljes hő és hangszigetelés a kárpitok alatt. Elől a vezető résznél totális rezgés csillapító anyag a padlón. A vezető ülés alatt plusz akkumulátor hely az állófűtésnek.
    Szóval szerintem egy nagyon jól megtervezett és összerakott autó.
    Ami híja van az az ajtószigetelés ajtókárpitozás. 2 pár Cordial RCA és egy Optima Red Top. De már így is nagyon szeretem. Ha lesz időm és utol érem magam akkor befejezem.

    Halkan jegyzem meg,hogy amikor átkerült a régi rendszer ebbe az autóba nem nagyon volt időm és elvittem egy komoly szakemberhez itt a városomban.
    25e buktam azon a történeten,mert gyakorlatilag újra kellett raknom az egész rendszert :(

    " A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

Új hozzászólás Aktív témák