Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rolly

    veterán

    válasz Pubszon #1110 üzenetére

    na hát akkor be lett kötve. Nekem tetszik a gyári hangszórókkal szerintem szebben szól ez a sony mint haverom panasonicja bár neki sal hangszórói vannak.

    a beszerelést kicsit megszívtam. Ugye keret be csatlakozók a helyükre, fejegység a helyére, s erre nem kapcsolható be, de áram van mert a motorja bekapcsolt a cdnek. Kb 1 óra szívás után megnéztem és ki volt égve a biztosítéka a kapcsolt áramnak (még jó hogy egy hónapja vettük a kocsit használtan szalontól s ott átvizsgálták). kicseréltem s már minden okés volt legalábbis azt hittem. erre felprogramoztam minden rendben volt. S mikor kikapcsoltam majd újra be minden törlődött a memóriájából. Megint kb 1 óra aztán rájöttem hogy a kocsiban (Skoda) a szabványtól eltérően két kábel (a kapcsolt fesz és a folyamatos fesz) fel van cserélve, mikor a sony adapterén megcseréltem a két kábelt akkor már simán müködött minden.

    Véleményem a Sony MEX-BT2500-ról:

    Asszem a sony második legjobb fejegysége, kinézetre egyszerű nem csilli villi ami azért a rádiótolvajokkal szemben nem rossz dolog. Kb kinézetre úgy néz ki mint egy 25000 Ftos cucc s közben annál jóval komolyabb. Hangja mint már írtam szerintem jó, kihangosítójával sincs semmi gond, aki hívott nem is tudta hogy ki van hangosítva. Bluetoothos zenelejátszás jól müködik, de összességében inkább csak menőzésre jó :D.

Új hozzászólás Aktív témák