Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nisida

    aktív tag

    válasz Kobak 27 #4488 üzenetére

    Alapjában már többször beszéltünk róla, és kb. arra jutottunk 99% ban jobban jársz egy komersz 1060,1070 , 1080-as kártyával mint az 1-2 generációval a mostaniak mögötti Quadrokkal.
    A probléma az, hogy a Firepro / Quadro kártyákra nem láttam olyan tesztet ami igazából megmutatta volna, hogy az ár / érték arányban van akkor különbség amiért megéri pl a Quadro. Ha nem gépi tanulás, nagy pontosságú mérnöki feladataok, akkor szerintem jobban jársz ha ugyanazért az árért vagy olcsóbbért simát veszel.
    Mivel most 2 monitorral dolgozol szvsz 2-3 éven belül 3 lesz és minden legalább 27"-osak és 3500x1600 körül felbontsuak, ezért én 6 GB-s kártyát javasolnék és ha teheted akkor 1070 vagy Ti , 1080 nem hiszem de ha van rá keret még az is jól jöhet. Igaz nekem 2D-s munkára 5 monitorral a 1060 3 gb-s jó de már sokszor akkad és a pivot sem tesz neki jót. vagyis 3D -s munkánál 2-3 monitorra egy 1060 6GB már kellhet. A renderelés, stb kérdésében nem tudok nyilatkozni. De ma már simán lehet felhő renderelni és nem is valami b.. áron vagyis arra én már nem feltétlenül fejlesztenek.

    De ha van időd és kedved akkor ha lefutastz valami autocades -es teszt becsmarkot akkor kiváncsi lenénk régi quadro vs. más kártyákra mert iylen nem nagyon van :(

    "Majom nem öl majmot ..... Te nem vagy majom!"

Új hozzászólás Aktív témák