Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ttomi1985

    csendes tag

    válasz RP1980 #36940 üzenetére

    Hát most mit mondjak. Tényleg enyhén stripper club illat. Enyhe női parfüm beütéssel. Egyik barátom nagyon csipázza, mert ha ezzel befúj az ember, akkor az asszony nem veszi észre ha más csaj is ült a kocsiban... :DDD
    Én nekem tetszik. De ha biztosra akarsz menni, akkor a gyümölcs illatokat próbáld. Azoknak tényleg gyümölcs illata van, vagy a vaníliát, stb. A legjobb és persze a legdrágább a zöld almás illat, viszont az ténylegesen szagsemlegesítő. Én kutyás kocsiban teszteltem. A csomagtérben szállították az ebeket, két francia bulldogot és hát történt egy-két baleset is. Számomra hányinger keltő volt a szaga. A szőrtelenítést és vegyszeres tisztítást követően is ázott kutya szaga volt, ezzel kétszer fújtam be és teljesen eltűnt a szag.
    Mellékesen a black frost is jó, az a régi zöld Denim arcszeszre emlékeztet engem. Ami eddig nagyon nem jött be, az a Strawberry Margarhita. Mondjuk az asszonynak viszont nagyon. Eszméletlen gejl illata van, már az illatától kirohad a fogam... :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák