Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz migabi24 #16125 üzenetére

    Hja, csak a pénznek vagyok híján úgy általában mindig, így a Kondo csak a képzeletemben létezik, no meg nálad (meg hárásónál ?), de ugye azzal nem megyek túl sokra... :D
    Szerintem ismersz annyira, hogy nem vagyok én semmi ellen, ami a kisérletezést illeti, csak azok a piszkos anyagiak ne lennének visszahúzó erők.
    A Zu Mission sehol nincs ehhez. Jó, az azért nem volt egy liga ezzel a kábellel, szóval nem bántanám, de tudjuk, mindennél van jobb. A Zu Misiont elég régen eladtam, mert sikerült áltlépnem a képességeit egy diy dróttal. Na meg, az eladó beleegyezett, hogy visszavihetem, ha nem tetszik. Ez azért adott egy nagy lökést, mert eladni és bukni nem szeretek semmit. Egy másik drót is jött velem ám, mert azt is odaadta a Xindak mellé, hogyha az nem válna be, akkor legyen valami alternatíva. Ja, mert hogy eredetileg nem a Xindakért mentem, hanem egy Cardas volt a kiszemelt, ami végül nem vált be az én láncomba, de ami egyébként mocskos jó kábel lenne egy hozzá illő láncban. Ilyen simaságot még nem hallottam, mint amilyet a Cardas produkált... csak nálam most nem ez kellett.

    #16121kukulec Bocs, nem teljesen, mert az enyém RCA csatis [link]

    [ Szerkesztve ]

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák