Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • No-kia

    őstag

    válasz #19617792 #7706 üzenetére

    Én már tanultam azért Varoztól :

    Menjetek egy kis bodegába, 3 pulóvert felvenni olcsóbb mint a nagy házat fűteni. de ugyanúgy megéltek,csak nincs felesleges luxus. :DDD

    (#7707) Varoz: én komolyan megmondom hogy mennyi a havi kereset és mennyi a kötelező kiadás, amin NEM LEHET csökkenteni, ha te megmondod hogy a maradék pár ezer forintból hogy gazdálkodjunk hog ymeglegyen minden , mert az igazad csak így lehetséges bizonytani és akkor elismerem hogy mi szar semmire kell hülye, buta emberek vagyunk mert más 80k ból i smegél mi meg többől se bírunk :R :R

    [ Szerkesztve ]

    Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

  • - = Zk = -

    félisten

    válasz #19617792 #7706 üzenetére

    nálunk vezetékes gáz van, szal... rettegés lesz az idei tél.
    hülyeség, de én úgy oldom meg a fűtést, hoyg a 2 szgép befűti 20-21 fokosra a szobát. igaz, zokni, papucs, mackónaci, kapucnis pulcsi. és csak este. lefekvéskor kapcsoljuk be a fűtést... szigetelés és egyéb sajnos nem kivitelezhető egyelőre, mivel szolgálati lakás. akármit nem építkezhetünk, ha a cég nem engedi. sőt, előbb kijönnek, megnézik, eldöntik, megversenyeztetik stb... a WC átépítése is közel 3,5 évbe került.. de ez mindegy jelen szövegben.. .:R

    (#7709) EarL 007
    öreg, öreg?!.. ugyan. a lényeg, hoyg harapja a c...okat! ;]

    [ Szerkesztve ]

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Új hozzászólás Aktív témák