Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pttypang

    veterán

    válasz Varoz #41098 üzenetére

    Igen, olyanra reagaltal, amit egy szoval se irtam, ezert is vontam ketsegbe, hogy miert is illene ram? o.O
    Amit ketsegbe vontam az, hogy a jatekkal toltott ido elvezeti erteke mennyire fugg a maximalis grafikatol, amire az asztali gep epitese alapjan gondoltam. Fuggetlen a jatekok koratol.
    A beszologatos stilus pedig altalaban nem tori ossze az embereket, siman reagalnak ra es kesz, szerintem tul komolyan veszitek ezt, nem kell azt kepzelni, hogy en most kessel ugrok a torkotoknak, mert asztali gepet epitetek, csak rakerdeztem, hogy a jatekhoz miert kell feltetlenul asztali, a krajziszhétgrafikajatakaromlatni történeten kívül maga a gépépítés, a konfig látványa, a lehetőségek szabadsága, egyéb indokokat vártam válaszként, nem pedig ezt.

    Nem tudom, hogy jutottatok a "regi jatek a jo, az uj meg biztos szar" elkepzelesre a velemenyemmel kapcsolatban, de mellement, mivel se a reiekkel, se az ujakkal nem igazan jatszom, ezert nem is alkotok errol tul melyre nyulo velemenyt, felszines ismereteim vannak, mivel lusta vagyok jatszani, inkabb jutubon nezegetek masokat, ahogy jatszanak, az pont eleg aktivitas, nagy ritkan ravesznek a videok, hogy valamit feltelepitsek es kiprobaljam, de ez eleg ritka.

    A "mennyi fps-em van" tortenetet vegkepp nem emlitettem, most komolyan, kicsit tulgondoltatok ezt az egeszet, teljesen artatlan kerdest tettem fel, talan egy kis csipkelodes volt benne..

    Ja persze, en epp leepitenem az asztali konfigomat, mert a helysporolas hiveve valok lassan, pedig nem leptem meg semerre, de a tobb eszkoznek egy kozos hdd-s halozati tarhely es mondjuk laptopot a monitorra csatlakoztatós mindennapos hasznalat nekem jobban bejon, ssd-t kapna a laptop es kesz. Nem szaladnek annyi kort ezzel, hogy egy teljes konfigot felhuzzak a jatekhoz, de nyilvan az igenyek masok, a lehetosegek is.

    Everybody lies.

Új hozzászólás Aktív témák