Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Larry303

    addikt

    válasz frizso #3520 üzenetére

    már bocs de ki vont le következtetéseket és miből???
    ebit kollegának kifejtettem a véleményem az ilyen jellegű tuningokról ÁLTALÁNOSSÁGBAN beszéltem az értelmetlen tuningokról, nem is olvastam a postjaid....
    amúgy az meg önámítás, hogy megnézem mi a vége, de nem ott használom, mert instabil...akkor taán mégsem ott van a vége...ha én megnézem egy hardveremnek hol a vége (nem egy teszt erejéig) akkor én azt úgy is hagyom...az e 6400em mostanában alapon 58 fokos, mégis így használom amióta megvettem, mert atomstabil....nem értem, hogy mi értelme van a folyamatos állítgatásnak....1-2 nap alatt meg lehet találni, hogy hol a vége...
    amúgy nem gondolod, hogy tőled fogok kérdezni :F
    nem értem miért veszi egy két kollega magára az ilyen dolgokat...
    és azzal kezdtem, hogy ennek ellenére még azokat is megértem akik csak listáznak...
    nah befejeztem

    https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

  • Ebit

    addikt

    válasz frizso #3520 üzenetére

    Szerintem, most a leirtak alapján, már mindenki számára, egyértelmú lesz, hogy a külőnbőző listákon megjelent eredemények a gépek rövid ideig való mükődtetését teszik lehetővé.

    Én viszont egyetértek azzal a nézőponttal, hogy ez önámitás.

    Szerintem korrektebb volna azokat az eredményeket linkelni, és figyelembe venni, ahol a valódi körülmények mellett,tartósan és max teljesitményél is lehet használni az adott konfigot.

Aktív témák