Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Larry303

    addikt

    válasz Superman #1245 üzenetére

    Nem ismerem a lapod architekturáját, de feltételezem ott is az északi híd biztosítja a kapcsot a cpu és a gpu között az, hogy nálad agp s buszon keresztül teszi mindezt az most még 1el több ismeretlent hoz a képbe ugyanis én csak az én lapomról tudok beszélni ami pcie...viszont tuning szempontból amikor 1:1 ben húzod a rendszert ollankor természetesen a lapodon lévő összes memvezérlő stb emelt órajelen jár -tudom ezzel te is tisztában vagy de azért leírom- nah az én lapomnál is vannak olyan fsb amik nem kívánatosak bizonyos szempontból...pl 400 as fsb n sokkal stabilabb a rendszer mint 360-399 ig bárhol..ezt a ''strap'' okozza ami a lap ''órajeleit'' befolyásolja ezt teszi azt is ho pl az én lapomnál 400fsb n nagyobb a memsávszéleséggem mint pl 430 on.... kb 460-470 en nyújtja megin uaz az értéket....szal arra gyanakszom hogy a te lapodnál is illesmi lehet és ott speciel nem a mem oldali sávszéleségben érzékeled-vagy nem csak ott ill nem közvetlenül de mégis hatással van a vgadra....monnyuk ami legjobban buktatja az elméletemet az a produkált hibajelenség :S.....nem tudok túl sok okosat mondani az ügyben neked kell megtalálni azokat az értékeket ahol a legjobban muzsikálnak a cumók együtt...
    Ez az én vélemyém csak, ne vedd készpénznek csak vedd fel a lehetőségek közé :DDD
    Amúgy itt van amiről beszélek az én lapomra vonatkozóan [link]


    [Szerkesztve]

    https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

Aktív témák