Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fLeSs

    nagyúr

    válasz engusz #14 üzenetére

    A kérdés számomra egyszerű, a hwsw-n vitám is támadt ebből (sok AMD-fan ;]), becopyzom ide a hsz-em egy részét.

    Volt P4-em (2,4C@3,3), átváltottam A64-re, meló közben 3749 ablak van megnyitva a gépen, egyszerre képeket szerkesztek, szöveget szerkesztek, más programokat berhelek, megy a zene, pihizésként Q3-azok egy picit, és mindez a P4-en úgy vettem észre, hogy sokkal gördülékenyebb. Innentől kezdve egy fingnyit sem tud izgatni, hogy az A64-ben van 64 bit és hogy játékok alatt CPU-limites felbontásokban 5 fps-sel gyorsabb, mint a P4.

    Ezek az ÉN szempontjaim, sorry, ha neked nem tetszik, ami nem tetszik, azt nem kell elolvasni és leLOL-ozni sem. :U


    :D

    Most is P4-em van, és valszeg a következő procim is P4 lesz, hacsaknem az AMD rohadtgyorsan megszüli a dualcore A64-eket. Mert akkor a P4 számomra egyetlen fontos előnye, a HT (vagyis annál sokkal jobb) már az ellenlábas procijában is megtalálható lesz. ;]

    "I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

Új hozzászólás Aktív témák