Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Márton111

    aktív tag

    válasz fattyu666 #8101 üzenetére

    Akkor te utánad szabad asszociációval kitaláltam hogyan lehet olcsó, gyorsan elkészíthető erős és jó fogású fogantyút készíteni az én relációmban elérhető anyagokból pl maróvonalzó,és fafésű és stb erős rögzítéséhez
    Alu T ablakkilincs vagy az L alakú eggyel nagyobb, erkélyajtókilincsnek titulált (csak az meg útb lehet használatkor de le lehet metszeni a végéből, csak ababn a vastagabb szár is elfér akkor viszont jó egy ajtókilincs is ha lemetszünk a fölösen hosszú kilincs részből )mindből jó a használt = ingyen fellelhető egy darab 8-asv 10-es menetes szár ez kb 30Ft - amekkora kell belőle beleköszörülve a kilincs szár helyére ,és átfúrva félig, belemenetelve egy 4x10-es metrikus (3 FT) + egy alátét 10Ft (ajtókilincset bátran át lehet egészen fúrnia metrikus számára nem gyengül ki , mert vastagabb vas fér bele) .Többet ér mint a bolti mert az kicsi ezért nehéz meghúzni :) hátránya cseppet sem dizájnos,úgyhogy :U Sajnos nem ilyent készítek pedig ez egyszerű lenne hanem 2 féle fából ragasztva olyan rajz alapján amit prémium marok csavarnak neveznek.Majd beteszek egy fotót ha egyszer lesz időm és elkészítem.(meg kell hozzá vasalat anyagot venni azt meg egyesével nem, csak ha összegyűlt egy adag)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák