Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kalman7

    csendes tag

    válasz Madmax81 #5175 üzenetére

    Én mennék vmelyik kiállításra, mindkettőre azért nem. Majd átnézem a kiállítókat, bár nekem az sokat nem fog elárulni. A pesti közelebb van, meg azon még nem voltam szóval az a valószínűbb befutó.

  • thyeby

    őstag

    válasz Madmax81 #5175 üzenetére

    "most van szezon és látástól mikulásig nyomod az ipart ?"

    Talált, elsüllyedt!
    Hoztam egy fiút segítségnek. Mondtam neki, h kemény lesz, de az ára is meglesz. Lehajtotta a fejét, és pörgött, mint a rulettkerék. Este 10-kor kidőlt. Kifizettem, dolgoztam egyedül reggel ötig, akkor kocsiba, és tépni 150-el Visegrádra szemhunyás alvás nélkül.
    Mondtam a srácnak, h a héten még jöhet, ha kell a lé. Felém se nézett azóta. Összeszarta magát sarkig 24 évesen, én meg dupláját szívom így ötvenen túl. Úgy néz ki, megéri.

    ... hát most így élek.
    Komolyan érdekel engem az a szakmai nap, de hát Te nem fogsz komolyan venni, ha ígérgetek, aztán elfelejtek ott lenni. Nekem nap mint nap improvizálni kell, nem tudhatom megtervezni, h mi lesz szeptember negyvenedikén.
    (A tartós megrendeléssel foglalkozni semmi időm, semmi energiám, de épp ez hajtja majd a malmomra a vizet. Egyébként a meglevő ügyfeleim tartósak, és mindig többet rendelnek. Ők már komolyan vesznek. Mindenki sír, h recesszió, válság, oszt rendre többet rendelnek a tavalyinál - hát ez egy kurv@ pesszimista ország! Sikk nyafogni, mikor húz a szürke.)
    Hát ha én most nyaralni mennék, az drága nyaralás lenne a kiesés miatt. Neked pedig jó nyaralást! Barnulj helyettem is, mert engem legfellebb a neoncső barnít a műhelyben.
    (Ez elment volna privinek is - bocsika Ti többiek!)

    Több fa van, mint asztalos!

Új hozzászólás Aktív témák