Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vikusz77

    tag

    válasz Madmax81 #3058 üzenetére

    Persze.
    Felmész a www.metabo.hu oldalra, balra az oladal közepén lesz egy olyan ablak hogy" XXL garanciához".
    Arra rákattintassz. Ott le van írva mit hogy kell csinálni.

    "Regisztáció az xxl garanciához" gombot megnyomod, utána a "tovább" gombot, ekkor regisztrálsz hogy be tudj lépni. Megadod az adataidat, kitalálsz egy felhasználónevet, jelszót. utána belépsz és kitöltöd a gép garancialevelét tulajdon képpen.

    A lényeg, hogy meg kell adnod a vásárlás adatait(időpont, kereskedő, stb) valamint a gép típusát kiválasztani, és a gyártási számot beütni(rajzon mutatják mit hogy).
    Amikor kész vagy, elmented a garancialevelet, amit utána kinyomtatsz, hozzáteszed a többi papírhoz, és kész vagy.
    Mindezt a vásárlás utáni 4 héten belül! Gérvágónál elfelejtettem és 1 nappal lemaradtam:).
    Csináld meg még most, 5 perc kb. Leírni bonyolultabb mint a valóságban, ha gond van szólj.
    Ha ezt megteszed, a garanciád 1 évről, 3 évre hosszabbodik. Ha megcsinálod, murphi törvénye szerint biztosan nem romlik el:).
    Mondjuk a kereskesdőnek illene erre felhívni a figyelmet szerintem... De Magyarországon vagyunk.

    [ Szerkesztve ]

  • thyeby

    őstag

    válasz Madmax81 #3058 üzenetére

    Három (biztosan van több is) márkáról tudok, amelyik így 3 év:
    - Metebó
    - AEG
    - Festol
    Metebót fel szokta ajánlani a kereskedő. Amit Interneten vásároltam, arra automatikusan és kérdezés nélkül beregisztrált helyettem Vén Pista, és csatolta az XXL garanciát a géphez.
    Utóbbi kettőt a kereskedő nem jogosult helyetted (elmondásuk szerint - de nagy hülyeség!)

    Több fa van, mint asztalos!

Új hozzászólás Aktív témák