Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mdk01

    addikt

    válasz Madmax81 #4436 üzenetére

    Nem haragszom meg egyáltalán.:)

    Az hogy profibb vagy nem azt szerintem hagyjuk, mert akkor ennyi erővel miért nem a blumotion-ös tandembox-okat szereljük. Talán azért mert egy 50cm-es belőle 6500,- és az csak 30kg-os.Egy konyhába azért min. 5 fiók szokott lenni és ennyi vasalatnak az árából az IKEA-ba egy komplett szekrényt lehet venni.
    Nincs azzal gond, hogy ha vki azt kéri csak sokakat az érdekel a legkevésbé.
    Amúgy az tény hogy a tandembox-szal jár az asztalos és a megrendelő is legjobban, mert a megrendelő minőséget kap az asztalosnak meg nagyon bénának kell lenni ahhoz, hogy xarul állítsa be a fiókot.

    Nagy súly?
    Mitől lehet beszakítani egy farost feneket?
    Mindent tönkre lehet tenni ha nem úgy használják ahogy kell. Ha meg nagy fiók akkor mehet a 18-as lam.b.lap fa fióktesttel is. Ízlés kérdése.
    Viszont neked mindenképpen 18-as lappal kell szerelni a metabox-ot mert alulról kell visszacsavarozni. Viszont ez megint növeli annak a fióknak a költségét. Mint írtam ahány ház annyi szokás.:)

    Winner:
    Én is közé gondoltam és igazad van 2x18mm-t akartam írni.:)
    (B)
    Sanyibá:(/B)

    Igaz hogy van teljes kihúzású talán finomabb a hangja is, de szerintem ne erőltesse senki, ha csak nem minőségit vesz, mint pl. BLUM.

    Üdv.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák