Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AndrewBlase

    senior tag

    válasz bim #43585 üzenetére

    "Kíváncsi vagyok hogy a 10cm XPS.-t mennyire lehet időtállóan és biztonságosan rögzíteni."

    Szerkezetépítővel lett a szarufához rögzítve, tartóssága nekem is kérdéses. (Említett házátalakítás is erősen a low bugdet szindrómában szenved. A tulaj kigondolta az okos fejével (többek között), hogy cserepet nem kell venni, merthogy az is megy vissza egy az egybe. Aha, persze. Van 3 él meg egy vápa. Nincs az az isten (pénz) hogy ezt valaki megcsinálja. Most meg fogja a fejét, mert olyan cserepet, ami volt a háztetőn, már nem forgalmaznak, így egy oldalra másfajta (nagyobb) cserép kerül.

    "Én inkább elengedem azokat a munkákat ahol nem érti meg a tulajdonos hogy az ő érdekeit védem egy jobb minőségű fóliával és kiegészítővel."

    Mint írtam, nem én szerzem a munkát, még csak az ács se én vagyok (csak láttam már ácsot :DDD), így nincs ráhatásom a munkák elfogadására. Max munka közben mondhatom/mondom, ha valamit én nem úgy csinálnék. Oszt vagy hallgatnak rám, vagy nem.

    (#43591) thyeby

    A bútorlap szerintem még törésre is hajlamos ekkora hosszban, ha megpakolják... Persze alátásztás nélkül. :P
    Meg hát kérdés, hogy milyen vastag is az az OSB? Mert azért egy 22-25 mm-es OSB nem hajlik olyan könnyen.

    [ Szerkesztve ]

    Miért mindig én???

Új hozzászólás Aktív témák