Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • serfozotibi

    csendes tag

    válasz aszamóca #37113 üzenetére

    Igen, már olvastam itt másnál is, hogy Romániából lehet hozatni olcsóbban. Én - átszámítva - 220ezer Ftért vettem zsír újonnan garival, de én Dániában lakom. :B Ahogy most nézem a magyar árakat, tényleg eléggé zsebbe kell nyúlni kis hazánkban ezért a gépért, de ez nem meglepő, a Festool merülőmet is 150ért vettem sínnel együtt, és emlékszem, otthon azért is kb 40-nel többet kértek már akkor is. A Kapexet is meg lehet itt venni a mai napig 360ért ami 400 fölött van a magyar oldalakon. Eléggé el vannak eresztve árakkal a magyar kereskedők. :U
    Visszatérve a Bosch cirkulára, nekem is az a gyanúm hogy a méret és a súly miatt döntöttek a szénkefés motor mellett a tervezők, de én akkor sem vagyok a pártján. :N De azt mondom, akkor sem rossz választás, emlékszem, majdnem MLT100-as Makitát vettem, de szerencsére Thyeby kollega időben szólt hogy abba jobb ha nem nyúlok bele. ;) Nekem is hiányzik a nyírségi játékkészítő :U

    Amúgy szerintem vedd meg az oláhoktól, nemhiszem hogy szükség lesz a garanciára...... :))

    Mutatok egy érdekes dolgot, nemrég jutottam hozzá, mélyen áron alul. Ez egy menetesszár daraboló. A lényege hogy gyorsan én sorjamentesen csípi el a menetesszáradat vagy akár egy csavarodat ami túl hosszú, M6-tól M12 átmérőig dolgozik. :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák