Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Satyricon

    addikt

    Sziasztok

    Tiszta ideg vagyok! :W

    Tegnap megcsináltattam a fenyő léceket a projektorvetítő felület kerethez. Ilyen méreteket kértem:

    2600x50x35mm 2db
    1700x50x35mm 4db

    ehelyett csináltak nekem 50-es pallóbók 43mm-eset :W Csak tudnám, miért 50-es pallóból csinálták, mikor már eleve a gyalult szélességének kellett volna 50-nek lenne... Látszott a srácon, hogy baromira nem vágja, mit akarok... Nem lett volna ezzel semmi baj, ha kezdő a srác(senki nem tanulja az anyja hasába), de 30-35évesnek néztem, na mindegy...

    Szóval ezt még lenyeltem. De én hülye hazahoztam az anyagot kocsival, itthon nézem, és olyan rohadtul görbe az anyag, hogy egy jó hosszú cifra káromkodás után be kellett vennem 1 xanax-ot, ert felrobbanok! :((( Direkt elpofáztam a srácnak, hogy mi lesz belőle, és jó minőségű, egyenes lecek kellenek! Még mondtai s hogy igen, a vetítendő felületnek egyenes anyag kell! Na mondom jó, ebbe is egyet értünk. Hát nem elém b*ssza a görbe anyagot??? Grrrr...

    Szóval az lenne a kérdésem, hogy lehet-e valamit tenni, hogy a görbe anyag kirúgja magát szög egyenesre. az 1700-as anyagba van kb 1 cm lécenként, a 2600-as lécekbe meg vagy 1,5cm, ha belenézünk. Ja, és a szélességébe is és a vastagságába is! Remélem megnyugtattok, és ajánlotok valami tuti megoldást :U

    Köszi előre is, és bocs hogy kicsit kiakadtam Nektek,

    (lOo \ (llll) (llll) / oOl)

Új hozzászólás Aktív témák