Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz junkpod #55898 üzenetére

    pontosan ugyanabban a minőségben képes lejátszani-> Azért összevetném az LE-s és az ilyen jobbfajta Android-os megoldás alatti képminőséget. Szerintem az sem mind 1, hogy a különféle eljátszók hogyan "játszanak össze" az OS-el és azon keresztül a chipset-el. Lehet óriási különbségek nem lennének, de, hogy 100%-ba ugyan az a két PQ azt sem hinném. Most nyilván nem állítom csípőből, hogy melyik a jobb, szebb stb. ez mind LE, mind Android alatt az adott OS/KODI verzió optimalizációjától is függ. Egyszerűen nem hiszem, hogy hogy lehetne kikerülni a szoftveres környezet befolyását a képminőségre.

    Ennek fényében a többi kijelentéseddel sem értek teljesen egyet.

    Lehet, hogy túlspekulálom és én tévedek, nincs kizárva. Amíg azonban nem látom egymás mellett/után a példában felsoroltak összehasonlítását a saját szememmel, addig azért élek a gyanú perrel...

    Ok, ennyit erről, mert már megint egy új témát hoztál és megint csak elbeszéltél az eredeti kérdésem mellett.

    (#55901) kezo0: Betettem egy popcornt a mikróba,-> Nem voltál elégedett a képminőségével? :D Azért ez elég radikális módja az elégedetlenség levezetésének, az aprón is feladhattad volna a mikrózás helyett... Remélem közben nem robbant fel, vagy ilyesmi...?! :U :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák