Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz BorgBoss #55142 üzenetére

    Elég sok médialejátszót, androidos boxot használtam, Himediában a wrapperezés nem tetszik, meg a cég hozzállása a frissítésekhez, lassan 1 éve jelent meg és még mindig ugyanott tartanak, holott már rég egy kiforrott lejátszónak kéne lennie és már nem kéne a Kodi vagy hasonlók, hogy valamilyen szinten médialejátszó érzése legyen az embernek. Számomra fontos, hogy úgy működjön ahogy pl. a Dune-im tették, tehát ha egy fájlra Play-t nyomok akkor addig játsza a tartalmakat amig meg nem állítom, ugye ez Kodival megoldható, de ha a jobb képminőséget is szeretném élvezni akkor nélkülözhetetlen a saját lejátszója viszont ilyenkor nem tudom egyszerűen leállítani a lejátszást, csak "Force Quit"-tel működik. A képminősége nagyon rendben van, de a felhasználói élményekkel vannak gondok, legalábbis nálam nem pálya. A Minix egy egyszerű androidos box amin egy saját Kodi a lejátszó, teszi a dolgát és hozza a dune érzést illetve a másik +, hogy telepíthető a LibreELEC is ami egy célszoftver és médialejátszásra van kihegyezve, azzal gyakorlatilag hibátlan médialejátszót varázsol. Persze ilyenkor jönnek, hogy olcsóbb boxokra is lehet telepíteni, én tudom, mert olyanom is volt, de inkább a komolyabb eszközt használom.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák