Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Shadows of Doubt teszt

    gp Vajon mennyire – és meddig – lehet szórakoztató egy véletlenszerűen generált detektíves játék? Végtelen mélységű összeesküvések várnak vagy csak felületes ügyek? Kinyomoztuk, mit is kínál ez az ambiciózus indie projekt!

  • 90 wattal tölt a Xiaomi 15

    ma Októberben tarthatja a márka a kínai bemutatót, hogy meglegyen az első Snapdragon 8 Gen 4-es telefon címe.

  • A gépház modding sötét oldala. (rewrited)

    lo RGB? Világítós ventik? LCD kijelző a gépházban?Biztos láttál már ilyet és lehet, hogy használod is de utána néztél,...

Új hozzászólás Aktív témák

  • c4

    őstag

    válasz atiapa #46229 üzenetére

    Mit nem értesz?

    Van a media center, amiben a himedia videoplayer a lejátszó.
    Van egy Kodi, ami saját lejátszószoftvert használ alapértelmezetten.

    Na most a wrapper arra szolgál, hogy a Kodi ne a saját, hanem a himedia videoplayert használja alapértelmezetten lejátszáshoz.
    Így elérhető az Imprex áramkör és a gyári lejátszó kezelőfelülete is a Kodi alól.

    A mahevda 1.2.1 nálam döglött robotot játszott. Lehet a 1.2.2 is azt játszana. De mivel orosz az alapértelmezett nyelvbeállítás benne, így annyira nem érzek kényszert a telepítésére.

    [ Szerkesztve ]

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz atiapa #46229 üzenetére

    Igen, az 1.2.2-re.

    Nekem a kodi alapból a sajátjával kezdte el lejátszani, amin a wrapper sem segített, csak miután kicseréltem az itt megosztott xml file-al, de akkor se volt olyan hú de szuper.

    Na, majd este nekilátok rootolni meg fw-t frissíteni, hátha jobb lesz a helyzet.

    c4: a leírás alapján elvileg a zárt bootloader és az erroros robot megkerülhető a 4kh recoveryjének a feltelepítésével, csak ugye ahhoz root kell, amit meg nem enged letölteni.
    Az alapértelmezett orosz nyelv átállítása nem olyan nagy dolog, hála a piktogrammoknak.
    Kíváncsi vagyok, hogy a q5 IV root módszerei jók lesznek-e rá.

    Mondjuk nekem wrapper után indításkor nem is ilyen ablak ugrik fel, hanem a sima android programválasztó ablak, szóval nem tudom ezt milyen ótvar fw-vel szállították, gyári fw pedig az online kereső szerint nem elérhető.

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák