Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kezo0

    addikt

    válasz c4 #45623 üzenetére

    Köszi, így csináltam. Mindent az előírás szerint. Ehhez képest amikor lefuttattam a batch file-t (ami ugye indítás után egyből meg is áll, és németül kéri, hogy adjuk meg a lejátszó IP-címét – és mondjuk ez a mozzanat nem volt sehol leírva, de mindegy, beírtam az IP-t, és futott tovább a script), nem történt semmi. De tényleg semmi. Újra sem indult a box.
    Aztán az jutott eszembe, hogy a routerre kötött HDD, amit mountolni akarok, most is alvó állapotban van, és talán azért nem tud vele mit kezdeni a script, mert így nem is látható neki sem. Szóval nem árt feléleszteni azt a HDD-t a script futtatása előtt. Így tettem, és ezt követően már látszólag gond nélkül lefutott a batch file – legalábbis ez derült ki az üzeneteiből –, és a végén sikeresen újra is indította a boxot.
    A virtuális helyi mappa létre is jött, ezt látom, de ha belenézek ebbe a mappába, akkor tök üres, nem mutatja a távoli HDD tartalmát (akkor sem, ha a HDD épp nem alszik)... Plusz a box bekapcsolása után ugyanúgy nem ébred fel ez a HDD az alvó módból, ahogy eddig. :(
    Szóval a Q10-esen, a jelenlegi legfrissebb fw-rel ez a módszer úgy tűnik, mindössze annyit eredményezett, hogy teljesen feleslegesen létrejött egy új, üresnek látszó helyi mappa a box fájlrendszerében, ami semmire sem jó. :(

    Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

Új hozzászólás Aktív témák