Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beni2360

    félisten

    válasz SunMount3r #53654 üzenetére

    Ha megengeded volna egy két kérdésem.
    1. A HSBS és HOU 3D videókba nincs "belekódolva", hogy "ez 3D" akkor az mitől van, hogy egyes 3D HOU filmeknél a KDI jelzi, hogy 3D másoknál meg nem. Pl. A véres Valentín 3D HOU-nál jelzi míg a Transformer 3-nál ugyan ilyen változatban meg nem. A véres Valentinnál meg is jelenik az alsó sávban a 3D választási lehetőség a másiknál nem. Szvsz ez kódolás kérdése.
    Ugyan ilyen eltérések tapasztalhatóak a 25 Gb ISO filmeknél is. A Jur.Word-nál van 3D, Míg a7 fiú-nál nincs
    ----------------------------
    2: Ne keverjük a passzív 3D-s Tv-kkel, - tehát akkor a passzív 3D TV - tehát Full Frampe Packed 3D anyag esetén nem full felbontásban adja le az anyagot?
    ------------------------------------------------
    53657_ Ellenben szívesen "kinyújtanám" 16:9-re - tehát ha jól értem akkor te szívesen nézel úgy filmeket, hogy az autó kerék tojás alakú,az óra szintén és az emberek meg 20 kg soványabbak csak azért, hogy ne legyenek az aló és felső fekete sávok?
    ----------------------------------------
    53663- - ezt én is tudom csak azért írtam mert szerinte nincs wrapper a ZIDOO-ban. :DD

    [ Szerkesztve ]

    Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Új hozzászólás Aktív témák