Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MMSZoli

    tag

    Hi,

    Egyetértek az elöttem szólóval: szerintem csak HDD-s írót érdemes venni. Volt korábban nálam egy Philips HDRW720 (amíg a tulaj nem volt itthon, pár hónapra kölcsönadta): hát nagy luxus volt ahhoz képest, amikor rohangálni kell a lemez után, ha hirtelen fel akar venni valamit az ember a TV-ből, nem beszélve arról a pár másodpercről, ami a normál lemezes mechanika felpörgése miatt elvesztettem az elejéről (nincs igaz tartalma, de mégis).
    A HDD-sen csak megnyomta az ember a gombot (vagy ha épp nézek valami, rögtön előretekerem) rögtön indult, utána megszerkesztem, és ha MINDEN OK, akkor kiarchiválom. Most egy normál íróm van, kb 12 lemezem van televéve (ja igen előre kiszámolni a filmek hosszát, felvételi módot, hogy akár kettő is elférjen..), de még azt sem tudom pontosan miket vettem fel és mikor, mert még nem értem rá átnézni és feliratozni öket.
    A HDD-sen a csatorna és az idő biztosan rögzítve van, mégha a címet nem is tudta leszedni...

    Szerintem ez a legtutibb dolog, akármilyen márkát választasz is, kicsit több, de sokkal jobb. Kis lépés neked, nagy lépés a kényelemnek...

    Üdv: MMS

Új hozzászólás Aktív témák